Neden GFS ?

316L Hortum (Maksimum Hammadde Kalitesi)

GFS ürünleri standartın izin verdiği en kaliteli 316L paslanmaz saçtan üretilir.

GFS Hortumların dış kaplaması

GFS’ye özel tasarlanıp dikine kanallar yardımıyla ana taşıyıcı olan paslanmaz hortumdaki hataları gizlemez. Böylelikle kaçak testi yapıldığı zaman sızdırmazlığı garanti altına almış olur.

Ekstra güvenli özel fittingsler

GFS Tesisat Sistemi’nin fitingsleri maksimum güvenlik sağlamak amacı ile iki farklı sızdırmazlık güvenliğine sahiptir. Fittings ile hortumun birbirine temas ettiği noktada metal-metale sızdırmazlık sağlanır. Bu kısmın üst kısmında ise metallerin genleşmesi ile kesim hatalarını tolare edecek şekilde özel conta ile sızdırmazlık sağlanır.

Türkiye’nin en çok satan esnek tesisatı GFS neden tercih ediliyor?

Yangına Dayanıklı

Yangın mukavemeti yüksek şekilde tasarlanan silikon bazlı GFS conta metal metale sızdırmazlık olması dahi yangın esnasında sistemin sızdırmasını engeller.

Özel Metraj

GFS hortumları proje bazlı özel metrajlarda üretilebilir. Aynı zamanda yüklü kullanımlarda yüksek metrajlarda kangal olarak üretilebilir.

Doğru Tavlama

GFS Esnek Tesisat Hortumları normalizasyon tavlama işlemine tabi tutulur. İndüksiyon tavlamasının aksine normalizasyon tavlaması uygulanan hortumlar daha mukavemetli hale gelir.

Maksimum Transfer

GFS fittings sistemi basınç kayıpları göz önünde bulundurularak herhangi bir çap daralmasına sebebiyet vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Hortum çapı ile fittings geçişindeki çap birbirine eşittir.

Hortum Kalınlığı

GFS sistemdeki hortumlar standart ve şartnamelerin belirlediği hammadde kalınlıklarının maksimumu veya daha fazlası ile üretilir.

Ürün Çeşitliliği

Tamamen yerli üretim olan GFS Tesisat Sistemi’nde gerekli olan tüm çapları ve gerekli olabilecek tüm fittings çeşitleri temin edilebilir.

ve
mükkemel bağlantı sistemi